welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver varëse, Tajlandë, Shape Tjera, asnjë, asnjë & nxihem, asnjë, 10x11.50mm, : 2mm, 3PC/Qese, Qese

  • No Item:121231152623
  • Size:10x11.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 20.27  US$ 17.23/Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 7.23 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.