welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver varëse, Tajlandë, Shape Tjera, asnjë, asnjë & nxihem, asnjë, 11x16x4mm, : 6x4mm, PC

  • No Item:121231145323
  • Size:11x16x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 23.63  US$ 20.09/PC

Product Details

  • Vrima: 6X4 MM
  • Pesha: 11.10 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.