welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver varëse, Tajlandë, Bowknot, asnjë, nxihem, asnjë, 9x11x3mm, : 3mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121231144306
 • Size:9x11x3mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 16.27  US$ 13.83/Qese

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Pesha: 5.80 G
 • Formë: Bowknot
 • Efekt: nxihem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.