welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver varëse, Tajlandë, Mollëkuqe, asnjë, nxihem, asnjë, 9.50x13.50x7mm, : 2.5mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:121231102433
  • Size:9.50x13.50x7mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 24.31  US$ 20.66/Qese

Product Details

  • Vrima: 2.5 MM
  • Pesha: 8.55 G
  • Formë: Mollëkuqe
  • Efekt: nxihem

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.