welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Kafshë, asnjë, vrimë e madhe, asnjë, 6.50x8x14mm, : 3mm, 3PC/Qese, Qese

  • No Item:121231165625
  • Size:6.50x8x14mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 26.66  US$ 22.67/Qese

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 9.30 G
  • Formë: Kafshë
  • Efekt: vrimë e madhe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.