welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Rondelle, asnjë, vrimë e madhe, asnjë, 8x3mm, : 6mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:121231165134
 • Size:8x3mm
 • Blera:306 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 13.42  US$ 11.41/Qese

Product Details

 • Vrima: 6 MM
 • Pesha: 4.20 G
 • Formë: Rondelle
 • Efekt: vrimë e madhe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.