welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Rondelle, asnjë, vrimë e madhe, asnjë, 5x6mm, : 3mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:121231161149
  • Size:5x6mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 18.24  US$ 15.5/Qese

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 6.20 G
  • Formë: Rondelle
  • Efekt: vrimë e madhe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.