welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Kafshë, asnjë, gjysmë-shpuar, asnjë, 6x6x15mm, : 2mm, 3PC/Qese, Qese

  • No Item:121231153746
  • Size:6x6x15mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 18.92  US$ 16.08/Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 6.72 G
  • Formë: Kafshë
  • Efekt: gjysmë-shpuar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.