welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Round Flat, asnjë, asnjë, asnjë, 12x12x4mm, : 4x2mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:121231115706
  • Size:12x12x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 24.74  US$ 21.03/Qese

Product Details

  • Vrima: 4X2 MM
  • Pesha: 8.70 G
  • Formë: Round Flat

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.