welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Daulle, asnjë, vrimë e madhe, asnjë, 6.50x6.50mm, : 3mm, 20PC/Qese, Qese

 • No Item:121231113726
 • Size:6.50x6.50mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 23.1  US$ 19.64/Qese

Product Details

 • Vrima: 3 MM
 • Pesha: 9.00 G
 • Formë: Daulle
 • Efekt: vrimë e madhe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.