welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Round Flat, asnjë, asnjë, asnjë, 9.50x9.50x3mm, : 1.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121231113329
  • Size:9.50x9.50x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 30.33  US$ 25.78/Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 10.30 G
  • Formë: Round Flat

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.