welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Kafkë, asnjë, asnjë, asnjë, 5x10x6mm, : 4x3mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121229115246
  • Size:5x10x6mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 19.31  US$ 16.42/Qese

Product Details

  • Vrima: 4X3 MM
  • Pesha: 6.50 G
  • Formë: Kafkë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.