welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Kungull uji, asnjë, asnjë, asnjë, 16x14mm, 11x11mm, : 1.5, 3, 4mm, I vendosur

  • No Item:121231181456
  • Size:16x14mm, 11x11mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 17.19  US$ 14.61/I vendosur

Product Details

  • Vrima: 1.5, 3, 4 MM
  • Pesha: 6.20 G
  • Formë: Kungull uji

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.