welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Bali Sterling Silver Beads, Tajlandë, Kungull uji, asnjë, asnjë, asnjë, 11.5x10mm, 8x7.5mm, : 1.5, 3, 2mm, 3Sets/Shumë, Shumë

  • No Item:121231180940
  • Size:11.5x10mm, 8x7.5mm
  • Blera:301 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3Sets/Shumë
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 20.36  US$ 17.31/Shumë

Product Details

  • Vrima: 1.5, 3, 2 MM
  • Pesha: 7.50 G
  • Formë: Kungull uji

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.