welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pjekje llak Glass Beads, Xham, Round, stoving llak, asnjë, blu, 4mm, : 1mm, : 31.5Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:130606091219
 • Size:4mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Qese
 • Çmimi:US$ 2.86 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 31.5Inç
 • Pesha: 227.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: blu
 • Vepra artizanale: stoving llak

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.