welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants aventurine, Aventurine jeshile, with Pink Shell & Shell Verdha & Tunxh, Oval Flat, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, 35x51x10mm, : 5x7mm, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130607120009
  • Size:35x51x10mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 15.37 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 5X7 MM
  • Pesha: 100.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.