welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lule artificiale Kryesore Dekor, Mëndafsh, Shape Tjera, 330x200mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121210173610
  • Size:330x200mm
  • Blera:323 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 5.27 /Qese

Product Details

  • Pesha: 330.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.