welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lule artificiale Kryesore Dekor, Rrëshirë, Shape Tjera, ari praruar vërtetë, asnjë, rozë, 300x65mm, PC

  • No Item:130126173732
  • Size:300x65mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 50.4 /PC

Product Details

  • Pesha: 350.00 G
  • Ngjyrë: rozë
  • Vepra artizanale: ari praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.