welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri gur i çmuar, Aqua Terra Jasper, Oval Flat, i lyer, asnjë, 10x8mm, : 1.5mm, :16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130504165227
 • Size:10x8mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 40 PC.

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 224.00 G
 • Formë: Oval Flat
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.