welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Antique Beads akrilik, Lule, Ngjyra antike argjendi praruar, asnjë, asnjë, 9x10x4mm, : 1.5mm, 2500PC/Qese, Qese

  • No Item:130514160343
  • Size:9x10x4mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 2500PC/Qese
  • Çmimi:US$ 2.2 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 500.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.