welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Antique Beads akrilik, Oval, Ngjyra antike argjendi praruar, asnjë, asnjë, 9x12x5mm, : 2mm, 1425PC/Qese, Qese

  • No Item:130514160333
  • Size:9x12x5mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 1425PC/Qese
  • Çmimi:US$ 2.42 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 500.00 G
  • Formë: Oval
  • Vepra artizanale: Ngjyra antike argjendi praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.