welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Pendants Lampwork Fashion, Flutur, rërë ari dhe argjendi me letër varaku, 61x39.50x10.50mm, : 4.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120901114323
 • Size:61x39.50x10.50mm
 • Blera:355 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 3.52  US$ 2.81/Qese

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 220.00 G
 • Formë: Flutur
 • Efekt: rërë ari dhe argjendi me letër varaku

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.