welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Beads kuarc bizhuteri, Ametist, Oval, natyror, 21x14x6mm, : 1.5mm, : 15Inç, 18PC/Fije floku, 15Inç,

 • No Item:120731204325
 • Size:21x14x6mm
 • Blera:423 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 18PC/Fije floku
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 3.85  US$ 2.89/Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 54.66 G
 • Formë: Oval
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.