welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri alumini, Lule, pikturë, rozë, 6x7x4mm, : 1mm, 950PC/Qese, Qese

 • No Item:121025174125
 • Size:6x7x4mm
 • Blera:305 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:950PC/Qese
 • Çmimi:US$ 1.96 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 40.00 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: rozë
 • Vepra artizanale: pikturë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.