welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Natyrore varëse Pearl Akoya kulturuar, Perlat Akoya kulturuar, with 925 Sterling Silver, Round, natyror, i kuq, AAA, 12x20mm, : 3.5x4.5mm, PC

 • No Item:120302163136
 • Size:12x20mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 365.86 /PC

Product Details

 • Vrima: 3.5X4.5 MM
 • Cilësia: AAAGrade
 • Pesha: 3.20 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: i kuq
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.