welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Gjerdan, Agat Dragon venë, with Cord najlon & Red agat, Round, asnjë, asnjë, 6mm, 8.5mm, 6x8mm, : 0.8mm, :26Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130412094130
  • Size:6mm, 8.5mm, 6x8mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Length: 26Inç
  • Pesha: 370.00 G
  • Formë: Round

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.