welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat pendants bizhuteri, Purple agat, Petull e ëmbël në formë gjevreku, ngjyrë platin praruar, asnjë, 38x44x6mm, : 8.8x6mm, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130313141816
  • Size:38x44x6mm
  • Blera:303 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 8.8X6 MM
  • Pesha: 74.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.