welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Beads Natyrore Purple agat, Round, asnjë, faceted & shirit, 8mm, : 1.2-1.5mm, : 14.5Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:111210180533
 • Size:8mm
 • Blera:410 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Discount:9%
 • Çmimi:US$ 8.79  US$ 8/Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 46 copë.

Product Details

 • Vrima: 1.2-1.5 MM
 • Length: përafërsisht 14.5Inç
 • Pesha: 176.00 G
 • Formë: Round
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.