welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat unazë gishti, Red agat, with Tunxh, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, asnjë, 22x27.80x10.80mm, :6.5, 20PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130503180323
 • Size:22x27.80x10.80mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

 • Madhësia Ring SHBA: 6.5 Ring Size Chart
  • USA: 6.5
  • UK:
  • JPN: 13
  • ESP: 13.25
  • Insidediameter: 16.92(mm)
  • Insidecircumference: 53.1(mm)
 • Pesha: 180.00 G
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.