welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Beads, Agat sintetike, Round, asnjë, nuk ka vrimë, 16mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130323092840
  • Size:16mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.21 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 200.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt: nuk ka vrimë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.