welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Agat Beads, Agat Kafe, Round, asnjë, faceted, 18mm, : 2.2mm, :16Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130313161507
  • Size:18mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 28.05 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 22 PC.

Product Details

  • Vrima: 2.2 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 1010.00 G
  • Formë: Round
  • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.