welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
50%

Pendants akrilik, Gjethe, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, 21x14x7mm, : 3.5mm, 5KG/Shumë, Shumë

 • No Item:121116132448
 • Size:21x14x7mm
 • Blera:304 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5KG/Shumë
 • Discount:50%
 • Çmimi:US$ 32.93  US$ 16.47/Shumë

Përshkrim

Afërsisht 6600 copë / Lot,

Product Details

 • Vrima: 3.5 MM
 • Pesha: 5000.00 G
 • Formë: Gjethe
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.