welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Pendants akrilik, Lot, i tejdukshëm, ngjyra të përziera, 6x13mm, : 1.5mm, 1903PC/Qese, Qese

 • No Item:111219113920
 • Size:6x13mm
 • Blera:335 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:1903PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 3.19  US$ 2.71/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.