welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

European Beads akrilik, Rondelle, asnjë, asnjë, ngjyra të përziera, 14x8mm, : 6mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120225175035
 • Size:14x8mm
 • Blera:357 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 2.2  US$ 1.87/Qese

Product Details

 • Vrima: 6 MM
 • Pesha: 60.00 G
 • Formë: Rondelle
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.