welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Beads Solid Color akrilik, Oval Flat, asnjë, ngjyra të forta, ngjyrë kafe, 13x19x6.50mm, : 1.5mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:130110160059
 • Size:13x19x6.50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 500PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 3.18  US$ 2.7/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Oval Flat
 • Ngjyrë: ngjyrë kafe
 • Efekt: ngjyra të forta

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.