welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads transparente akrilik, Oval, i tejdukshëm, ngjyra të përziera, 20x40x5mm, : 2mm, 167PC/Qese, Qese

 • No Item:111219102917
 • Size:20x40x5mm
 • Blera:302 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:167/Qese
 • Çmimi:US$ 2.7 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Oval
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.