welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads akrilik alfabet, Monedhë, mrekulli, e bardhë, 4x7mm, : 0.5mm, 3600-3700PC/Qese, Qese

 • No Item:120329113853
 • Size:4x7mm
 • Blera:306 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3600-3700PC/Qese
 • Çmimi:US$ 7.03 /Qese

Product Details

 • Vrima: 0.5 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Monedhë
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Efekt: mrekulli

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.