welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Pendants Natyrore predhë guaskë, Shell Guaskë, 25x42mm, : 8x5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120315105326
  • Size:25x42mm
  • Blera:577 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:9%
  • Çmimi:US$ 13.66  US$ 12.43/Qese

Product Details

  • Vrima: 8X5 MM
  • Pesha: 77.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.