welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore predhë guaskë, Shell Guaskë, 15x42x4mm, : 2.5mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120315105604
  • Size:15x42x4mm
  • Blera:323 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 19.52 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2.5 MM
  • Pesha: 49.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.