welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads predhë guaskë, Shell Guaskë, Katror, asnjë, asnjë, asnjë, 10x10x3mm, : 1mm, :16Inç, 5Fillesat/Shumë, 39 Pcs/Strand, Shumë

  • No Item:130605151521
  • Size:10x10x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 29.46 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 120.00 G
  • Formë: Katror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.