welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads predhë guaskë, Shell Guaskë, Shape Tjera, asnjë, asnjë, asnjë, 14x10x4mm, : 1mm, :16Inç, 3Fillesat/Shumë, 29 Pcs/Strand, Shumë

  • No Item:130605150651
  • Size:14x10x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 22.29 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 60.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.