welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads predhë guaskë, Shell Guaskë, Oval Flat, asnjë, faceted, asnjë, 8x10x4mm, : 1mm, :16Inç, 2Fillesat/Shumë, 40 Pcs/Strand, Shumë

  • No Item:130605145629
  • Size:8x10x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 16Inç
  • Pesha: 44.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.