welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads predhë guaskë, Shell Guaskë, Oval Flat, asnjë, asnjë, asnjë, 13x18x2.50mm, : 0.7mm, : 16Inç, 2Fillesat/Shumë, 34Pcs/Strand, Shumë

  • No Item:130525151339
  • Size:13x18x2.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:2Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 28.18 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 0.7 MM
  • Length: përafërsisht 16Inç
  • Pesha: 70.00 G
  • Formë: Oval Flat

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.