welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads predhë guaskë, Shell Guaskë, Oval Flat, asnjë, asnjë, multi-colored, 17.50x12.80x2.50mm, : 1mm, :15Inç, 3Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130226190028
  • Size:17.50x12.80x2.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 21.96 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 22 PC.

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: 15Inç
  • Pesha: 72.00 G
  • Formë: Oval Flat
  • Ngjyrë: multi-colored

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.