welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads predhë guaskë, Monedhë, natyror, asnjë, asnjë, 12x12x3mm, : 0.7mm, :16Inç, 3Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121229214758
 • Size:12x12x3mm
 • Blera:310 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 18.3 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 33 copë.

Product Details

 • Vrima: 0.7 MM
 • Length: 16Inç
 • Pesha: 68.00 G
 • Formë: Monedhë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.