welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads predhë guaskë, Zemër, natyror, asnjë, asnjë, 16x16x3.50mm, : 0.7mm, :15Inç, 3Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:121229214632
 • Size:16x16x3.50mm
 • Blera:305 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 21.96 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 25 copë.

Product Details

 • Vrima: 0.7 MM
 • Length: 15Inç
 • Pesha: 90.00 G
 • Formë: Zemër
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.