welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads ABS plastike, Monedhë, ngjyra të përziera, 7x3mm, : 1mm, 3600PC/Qese, Qese

 • No Item:111215145232
 • Size:7x3mm
 • Blera:313 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3600/Qese
 • Çmimi:US$ 7.69 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 500.00 G
 • Formë: Monedhë
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.