welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads ABS plastike, ngjyra të përziera, 135x103x18mm, 1mm, 12PC/Kuti, Kuti

  • No Item:120529094550
  • Size:135x103x18mm, 1mm
  • Blera:341 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:12PC/Kuti
  • Çmimi:US$ 1.76 /Kuti

Product Details

  • Pesha: 164.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.