welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

925 Sterling Silver varëse, Oval Flat, argjend praruar vërtetë, me diamant i rremë, asnjë, 14x19.80x2.20mm, : 4.5mm, 5PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130418151452
 • Size:14x19.80x2.20mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 21.77 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 4.5 MM
 • Pesha: 7.50 G
 • Formë: Oval Flat
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.