welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Round, argjend praruar vërtetë, asnjë, asnjë, 21.8x21.8x0.8mm, 2.5x2mm, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:121210154441
  • Size:21.8x21.8x0.8mm, 2.5x2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 13.63  US$ 11.59/Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 5.40 G
  • Formë: Round
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.